HAKKIMIZDA

Eşsiz fikirlerden yola çıkarak size özel etkinlikler ve organizasyonlar tasarlıyoruz.

Eşsiz
FİKİRLER

Zeta, eşsiz fikirlerden yola çıkarak size özel, ayrıntılı etkinlikler ve organizasyonlar tasarlar.

Biz kimiz?

1975 Yılında turizm taşımacılığı üzerine bir aile şirketi olarak kurulan firmamız, 2008 yılından bugüne TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği), IATA (Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği) üyesi olarak faaliyetlerini; merkezinin bulunduğu İstanbul’da sürdürmekte olan bir A-Grubu turizm acentasıdır.

Kurumsal Mükemmeliyet

Zeta Tur özellikle işadamlarının ihtiyacı olan, kişiye özel hizmet çerçevesinde kaliteli uçuş ve konaklama servislerine yurtiçinde ve yurtdışında maksimum düzeyde cevap verebilme amacına erişerek, kalitesini arttırmayı ve sürekliliğini korumayı amaçlıyor.

Geniş Hizmet Ağı

Kapalı gruplar için Yurtiçi ve yurtdışı seyahat programları , kardeş firmamız EASY ile transfer hizmetleri, kurumsal motivasyon gezileri ve toplantıları, yetkili satıcı gezileri, teşvik gezileri, lansman organizasyonları ,seminer, eğitim toplantı organizasyonları, VIP hizmetleri, tekne, yat, özel uçak ve helikopter kiralama hizmetleri ve kurumsal vize alım servisi firmamızca sunulan hizmetler arasında yer almaktadır. Firmamız uluslararası okul koro festivalleri organizasyonu INTERKULTUR’un Turkiye temsilciligini yapmaktadır.