HİZMETLERİMİZ*

Size özel tasarlanan hizmetler!

Hizmetlerimiz

Bayi Motivasyon ve Ödül Gezileri

Firmanızın bayiler ile arasındaki bağı kuvvetlendirmek zorlu geçen bir yılın ardından bayi motivasyonunu arttırmak ve onları ödüllendirmek için, hem yerel hem de uluslararası çapta bayi gezileri düzenliyoruz. Planlama aşamasından son ana kadar tüm süreci bir bütün olarak tasarlıyoruz.

Basın Gezileri

Markanızın ya da firmanızın medyadaki bilinilirliğini arttırmak, yeni ürün ve yatırımlarınızı medya kuruluşları ile paylaşmak ve tanıtmak için, sizi en iyi şekilde sunacak ve tüm detayları ayrıntılı bir şekilde düşünülmüş basın gezileri düzenliyoruz.

Vize Danışmanlığı

AS Visa, iData ve VFS vize başvuru merkezlerinde işlem yapma lisansımızla, bireysel ya da kurumsal, tüm yurtdışı gezilerinizde vize başvuru ve hazırlık sürecini sizin adınıza biz üstleniyoruz. Vize danışmanlığı konusunda tecrübeli departmanımız tüm bu süreci sizin adınıza yönetiyor.

Organizasyon ve Toplantılar

Dönem toplantıları, açılış ve lansman organizasyonları, özel temalı organizasyonlar gibi yaratıcılık, hassasiyet ve disiplin gerektiren tüm etkinliklerde sizinle birlikte çalışıyoruz.

Eşsiz bir

SEYAHAT

İster Londra sokaklarında lezzetli bir mutfak yolculuğuna çıkın, isterseniz de Amalfi kıyılarında muhteşem bir balayına… En çok arzu ettiğiniz rüyalarınızı gerçekleştiriyoruz.
Amacımız çok açık. Mümkün olan en iyi seyahat deneyimini sunmak istiyoruz. Bunu başarmanın tek yolunun da  her bir destinasyon konusunda engin bilgiye sahip olmak  olduğunun da bilincindeyiz. Bu yüzden en başarılı rehberler ile birlikte tüm sünyayı sıkılmadan geziyor ve sizin ilgi, zevk ve bütçenize uyacak tatil programları yaratıyoruz.

Hizmetlerimiz
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.