HİZMETLERİMİZ

Size özel tasarlanan hizmetler!

Ulaşım

Yurtiçi ve yurtdışında her türlü şöförlü ulaşım ve transfer transfer hizmetlerine online olarak 7/24 easyshuttle.com.tr adresinden
ulaşabilirsiniz.

Bayi Motivasyon ve Ödül Gezileri

Firmanızın bayiler ile arasındaki bağı kuvvetlendirmek zorlu geçen bir yılın ardından bayi motivasyonunu arttırmak ve onları ödüllendirmek için, hem yerel hem de uluslararası çapta bayi gezileri düzenliyoruz. Planlama aşamasından son ana kadar tüm süreci bir bütün olarak tasarlıyoruz.

Basın Gezileri

Markanızın ya da firmanızın medyadaki bilinilirliğini arttırmak, yeni ürün ve yatırımlarınızı medya kuruluşları ile paylaşmak ve tanıtmak için, sizi en iyi şekilde sunacak ve tüm detayları ayrıntılı bir şekilde düşünülmüş basın gezileri düzenliyoruz.

Vize Danışmanlığı

AS Visa, iData ve VFS vize başvuru merkezlerinde işlem yapma lisansımızla, bireysel ya da kurumsal, tüm yurtdışı gezilerinizde vize başvuru ve hazırlık sürecini sizin adınıza biz üstleniyoruz. Vize danışmanlığı konusunda tecrübeli departmanımız tüm bu süreci sizin adınıza yönetiyor.

Organizasyon ve Toplantılar

Dönem toplantıları, açılış ve lansman organizasyonları, özel temalı organizasyonlar gibi yaratıcılık, hassasiyet ve disiplin gerektiren tüm etkinliklerde sizinle birlikte çalışıyoruz.

Sıradaki maceranı keşfet...

İster Londra sokaklarında lezzetli bir mutfak yolculuğuna çıkın, isterseniz de Amalfi kıyılarında muhteşem bir balayına… En çok arzu ettiğiniz rüyalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Amacımız çok açık. Mümkün olan en iyi seyahat deneyimini sunmak istiyoruz. Bunu başarmanın tek yolunun da her bir destinasyon konusunda engin bilgiye sahip olmak olduğunun da bilincindeyiz. Bu yüzden Seyahat Programı markasını yarattık. Ekibimiz ile birlikte tüm dünyayı sıkılmadan geziyor ve sizin ilgi, zevk ve bütçenize uyacak tatil programları yaratıyoruz.

Zeta’nın arkasındaki yaratıcı ekibin hazırladığı seyahat programlarını incelemek ve blog yazılarını okumak için seyahatprogrami.com adresini ziyaret edin!